Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sve vezano za FIFU World, ..Online kupovi, lige, prijateljske itd.

Admin

Broj postova : 10
Join date : 22.01.2015

Pravila/uvjeti lige! Empty
PostajNaslov: Pravila/uvjeti lige!   Pravila/uvjeti lige! Emptyčet sij 22, 2015 9:10 pm

Pravila lige su sljedeća:

1. Ovisno o broju prijava,odnosno učesnika u ligi,formirat će se nagrada za prvaka,viceprvaka te trećeplasiranog.

2. Da bi prijava bila uspješno ispunjena,zbog formiranja nagrade,svaki igrač koji se prijavi morat će uplatiti na moj origin(odnosno kupiti igrača od mene da bi ja na kraju imao za isplatu pobjednicima),određen iznos za koji se prethodno dogovorimo.

NAPOMENA: Da nebi mislili kako ćete uplatiti i da ću vam samo coinse pobrat morat ćete imat malo vjere,a razmislite da ja nemam razloga vama uzet coinse,imam dvije ekipe dosta jake,a s tim coinsima sto mi vi date neću bit u mogucnosti kupiti ni TOTY ni slicne igrace,uostalom zašto bi ja pravio ovaj forum i angažirao se oko pravljenja lige ako vas mislim zaje*at.Nema smisla.

3. Ja sam mislio da prijava bude izmedju 12-20k coinsa,ili ako se vi slažete za veći ulog,s tim će i nagrada biti veća.Ovako bi nagrade bile:

1.mjesto: 160k
2.mjesto: 70k
3.mesto: 30k

Sve ovisi o prijavama.

4. Tijekom igranja lige odžali bi ždrijeb kupa,vjerojatno bih snimao kamerom izvlačenje ili nešto slično.Al pošto neznamo bas kako tko igra nemozemo nista namjestiti.
U kupu bi sudjelovali svi natjecalji lige,te bi bile neke male nagrade.

1.mjesto: 30k
2.mjesto: 15k
3.mjesto: 5k

Sistem utakmica u kupu bi bio knock-out faza dvije utakmice svako kolo,Finale jedna utakmica.

5. Nakon svake odigrane utakmice igrači su dužni uslikati rezultat utakmice te postaviti sliku u određen podforum kako bih ja mogao pratiti te upisivati rezultate u tablicu.Ukoliko neki par koji odigra utakmicu a ne uzme SS,ta utakmica neovisno o rezultatu se igra ponovno,te se uzima SS sljedeće utakmice,osim ako pobjednik kaže rezultat a protivnik potvrdi,.(Savjetujem da oba igrača uzimaju SS utakmice kako nebi došlo do varanja,radi dokaza)

6. Najveći problem ove igre je LAG,.Znači igrat ćemo na ovaj sistem,.
-Ukoliko igra zalaga u 1.poluvremenu i izbaci iz igre,cijela utakmica se ponavlja
-Ukoliko zalaga u 2. poluvremenu i izbaci,igra se sljedeća utakmica te se važi rezultat samo do poluvremena i zbraja se s rezultatom iz 1. utakmice do laga.
-Ukoliko zalaga tj izbaci nakon 75.minute,te se piše rezultat koji je bio u tom trenutku.

7. Sistem lige je sljedeći:

-Svaki sa svakim igra 2x

Tablica se radi preko online programa u koji cu ubacivati rezultate te on sam sortira i pravi tablicu,te će ta tablica nakon svakog kola bit uploadana na ovom forumu u forumu određenom za to.

8. Vrijeme za odigravanje utakmica će biti 6 dana,odnosno ja ću svake nedjelje izvlaciti kola te objavljivati na podforumu,a vi ćete imati tjedan dana da odigrate utakmice koje su objavljene za taj tjedan.
Svaki tjedan će se igrati 4 kola,znaci svatko ce igrati 4 utakmice,
Utakmice dogovarate kad oćete i kako oćete,preko fejsa najlakše,napravit ćemo grupu da se lakše dogovorite,.
Svake nedjelje ću uploadovati tablicu lige,te objaviti parove za naredni tjedan.Ukoliko neke utakmice ostanu ne odigrane,nakon završetka svih kola,imat ćete 1 tjedan da odigrate zaostale utakmice ukoliko se dog sa svojim protivnikom.

9. Poštujte protivnika,možda nemože igrati kad i vi,možda može drugi put,strpite se. Wink

Nadam se da ste shvatili smisao,pravila itd sto se tice lige.Nadam se da će bit što vise ucesnika,da to napravimo na jedan pravi način,te isto to ponovimo nakon završetka lige